Czy czeka nas wtórna miniaturyzacja?
Pamiętacie, jak kilka lat temu, niemal niepostrzeżenie przeszliśmy z typowych "kobył", ot chociażby Nokii 5510 i pokrewnych jej modeli do świata eleganckich, smukłych kształtów? Wraz z tym procesem powolutku postępowała także i miniaturyzacja poszczególnych składowych urządzeń mobilnych. Co ważne, ta właśnie fala miniaturyzacji nierozerwalnie wiązała się ze wzrostem jakości oraz coraz to lepszą, dającą nam coraz to więcej możliwości, specyfikacją techniczną. Gdy prześledziłem pokrótce historię swoich telefonów komórkowych, odkryłem, że mimowolnie zatoczyłem pewnego rodzaju koło: po erze dobrze leżących w kieszeniach telefonach
czytaj całość »










